ÚVOD ŠATY FREE STYLE ŠPERKY KONTAKT  
     
 

Sarrik = Šárka Spatzierová

 

Tvorba originálních modelů pro běžné i slavnostnější příležitosti ji fascinovala již od mládí. Tato záliba ji natolik pohltila, že ji postupně převzala za svou a chtěla se v ní co nejlépe zdokonalit. Proto se rozhodla studovat Střední školu textilní se zaměřením oděvnictví. Kde také zhotovila své první společenské šaty, které slavily úspěch i na veřejnosti.

 

Po prvních šatech se stala vyhledávanou tvůrkyní, zejména mezi maturantkami a dívkami tančícími standardní tance a tance latinsko-americké.

 

Pokračovala tedy nejen v šití, ale i v dalším studiu designu tentokrát na vysoké škole.

 

Ve své tvorbě se snaží o originalitu a jedinečnost, a to nejen ve střihu, ale i ve způsobu zpracování a zdobení. Práce je to sice zdlouhavá a náročná, ale o to lepší a krásnější je výsledek.

 

Svou kreativitu nejraději uplatňuje ve tvorbě šatů společenských, svatebních a dalších vhodných k jiným slavnostnějším událostem (promoce, opera, divadlo, apod.).

 

V současné době se zabývá vedle tvorby šatů a jejich doplňků (kabelky, psaníčka, rukavičky, ozdoby do vlasů, apod.) i výrobou šperků, které se snaží vhodně zkombinovat s vytvořenými modely.

 

zpět

 
 

 

 15. 1. 2011 sarrik.cz